KOLEJNI BĘDĄ STARTOWAĆ W WYBORACH

Po tym jak Grzegorz Ptak nie wykluczył startu w wyborach samorządowych na burmistrza Głuchołaz, zapytaliśmy kolejne ugrupowania i możliwych kandydatów o start w wyborach.

Szymon Pleszczak, który startował z Forum Samorządowego wyjaśnia portalowi, ze na decyzję jeszcze czas – Na razie trudno powiedzieć czy będę kandydował czy nie – mówi – Ale mam nadzieję, że w lokalnej polityce nastąpi wiele pozytywnych zmian w przyszłości.

Łukasz Krutak lider Nowoczesnej w Głuchołazach zapowiada, ze ugrupowanie wystawi swojego kandydata -Będzie to osoba formatu Roberta Biedronia – zapowiada. – Osoba, która przyniesie na teren gminy inwestorów.

Artur Kamiński z PiS: Partia chce wystawić kandydatów w jak największej liczbie gmin – zapowiada. – Na Głuchołazach na pewno będzie się koncertowała nasza uwaga. Ale kto będzie tym kandydatem, jeszcze za wcześnie mówić.

Piotr Woźniak, lider SLD na Opolszczyźnie zapowiada, ze sojusz również wystawi swojego kandydata – Bedzie to osoba młoda do 30 roku życia, ale jeszcze nie podamy nazwiska – zapowiedział.

Post Author: redakcja