Zabrakło jednego seta.

W Zespole Szkół w Mikulovicach po raz kolejny odbył się Międzynarodowy turniej w piłce siatkowej mężczyzn. W zawodach wzięło udział sześć zespołów siatkarzy – amatorów. Wśród nich ekipa Glucholazyonline.com

Była to jak co roku okazja do sprawdzenia formy podczas sympatycznej rywalizacji sportowej. Na dwóch boiskach rozegrano aż 15 spotkań. Z rywalizacji zwycięsko wyszedł zespół VO Jesenik, na kolejnych miejscach uplasowali się: 2. Zdrój Głuchołazy, 3.TJ Iskra Rapotin, 4. Glucholazyonline, 5. EURO-COMP, 6. Schattdecor.

-Świetna organizacja, bardzo miłe spotkanie – powiedział rozgrywający GlucholazyOnline.com Paweł Szpak. – Wiemy w jakim punkcie jesteśmy przed zbliżającym się sezonem i jakich zmian trzeba dokonać.

– Niewiele zabrakło – komentował Krzysztof Bukowiec – Gdybyśmy wygrali jednego seta więcej, albo Zdrój nie przegrał właśnie tego jednego wówczas byłoby podium. Trudno się mówi, gra się dalej, teraz czeka nas kolejne wyzwanie czyli Prudnicka Liga Siatkówki. Chcemy poprawić tam swoją lokatę z poprzedniego roku.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC