.Nowoczesna w Głuchołazach. Krutak przewodniczącym. Startują w wyborach

.Nowoczesna ma swoje koło w Głuchołazach. Nalezy do niego obecnie siedmiu członków, ale jak zapewnia przewodniczący struktura się rozbudowuje. –  Założyliśmy koło przy współpracy z posłem Witoldem Zembaczyńskim – relacjonuje Łukasz Krutak, nowy przewodniczący. – Jesteśmy w trakcie budowanie struktury. Chcemy być alternatywą dla platformy i PiS. Stawiamy na młodych, energicznych ludzi , społeczników. Chcemy być daleko od starych układów, to ma być nowa krew. Rozmawiamy także z ludźmi, którzy w PO nie mogli znaleźć miejsca. Zachęcam do naszego profilu na fb 

Łukasz Krutak zaznacza, że .Nowoczesna będzie startowała w wyborach samorządowych – Wystawimy kandydata na burmistrza oraz we wszystkich okręgach wyborczych.

Witold Zembaczyński, szef opolskich struktury, poseł: – To świetny nabytek dla naszego ugrupowania – komentuje. – Łukasz Krutak ma doświadczenie polityczne i entuzjazm. Połączenie tych dwóch elementów to ogromny plus dla naszego ugrupowania. Na takich osobach nam zalezy.

Przemysław Pytlik, jeden z liderów .Nowoczesnej w regionie dodaje: – Bardzo się cieszymy, że struktury ugrupowania się rozrastają i przybywają nowi członkowie – powiedział. – Chcą działać, naprawiać państwo polskie i przeciwstawiać się złu, które serwuje nam PiS.

Post Author: redakcja