Paweł Kukiz apeluje o pomoc dla Wiktorii.

Historię Wiktorii Kaim i rodziców czytelnicy portalu mogli już poznać. Głuchołazianie otrzymali wsparcie finansowe od papieża. Zbierają pieniądze m.in. na platformę. W akcje włączył się znany wokalista, obecnie lider ugrupowania KUKIZ 15

“Po ostatnich haniebnych przypadkach wyłudzeń i oszustw, jakie miały miejsce przy okazji “zbiórek” osobiście spotkałem się z Mamą dziewczynki w miejscu zamieszkania ich Rodziny, zapoznałem ze sprawą i gwarantuję że jest dokładnie tak jak opisano w załączniku – opisuje Paweł Kukiz. – Wiktoria to dziewczynka bardzo aktywna – myśląca i czująca tak, jak dzieciaki w jej wieku. Ma indywidualnego nauczyciela, zalicza egzaminy szkolne. Wika ma wadę wzroku ale widzi. I słyszy.
Niestety od urodzenia cierpi na czterokończynowe porażenie mózgowe a w związku z tym nie chodzi, nie siedzi i nie mówi.

Szczególnie apeluję do rodziców rówieśniczek 18 letniej Wiktorii – ona jest taka sama jak Wasze najukochańsze na świecie córki ale ZAMKNIĘTA W KLATCE prawie absolutnie niesprawnego ciała…. Pomóżcie, proszę!
Potrzebne jest jeszcze 35 tysięcy złotych aby “dozbierać” na platformę do przewozu na 2 piętro. A może uda nam się zebrać więcej i spełnić marzenie Wiki – aparat do komunikowania się (25 tysięcy) bo dziś jedyna komunikacja z Wiką to wskazywanie przez nią wzrokiem na rysunek słoneczka, co oznacza “Tak” lub słoneczka przekreślonego oznaczającego “Nie”…..

I apel do prawdziwie Wierzących i prawdziwych Duchownych- jest Niedziela a Dzień Święty święcić należy więc proszę – chociaż parę złotych….

Bardzo proszę o udostępnianie, dziękuję i Dobrego Dnia!

Alior Bank SA Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą”
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

3974 Kaim Wiktoria – “Darowizna na pomoc i ochronę zdrowia”

Foto tvp opole

https://opole.tvp.pl/30785749/papiez-franciszek-wspomogl-leczenie-chorej-na-porazenie-dziewczynki

Post Author: redakcja