PILNE.Paweł Szymkowicz zwolniony z urzędu?

Naczelnik wydziału promocji urzędu miejskiego w Glucholazach ma zostać zwolniony dowiedział się portal glucholazyonline.com

Oficjalnie wypowiedzenia jeszcze nie dostał, ale zostało mu to zapowiedziane podczas rozmowy – powiedział nam jeden z urzędników.

Do spotkania miało dojść dzisiaj. Paweł Szymkowicz miał usłyszeć że burmistrz nie widzi dalszej współpracy z naczelnikiem.

Zapytanie prasowe w tej sprawie wysłaliśmy do burmistrza Głuchołaz. Czekamy na odpowiedz. Piotr Wierzbicki sekretarz gminy o sprawie nic nie wie – Pierwsze słyszę – powiedział portalowi.

Burmistrz Głuchołaz napisał “Proszę zapytać ,, informatora” o którym Pan wspomina. Od kilku dni nie miałem potrzeby służbowej rozmowy z Panem Pawłem. Dziwię się , że Pana informator powołuje się na moją rozmowę z pracownikiem. Proponuję zmienić informatora. Z poważaniem Edward Szupryczyński”

Doprecyzujmy, że spotkanie odbyło się z Romanem Samborem wiceburmistrzem Głuchołaz któremu naczelnik bezpośrednio podlega. Trudno jednak wyobrazić sobie sytuację że wiceburmistrz podjąłby sam taką decyzję.

Na pytanie: Czy są zamiar zwolnienia naczelnika burmistrz nadal nie odpowiedział

Post Author: redakcja